Спортивний директор донецького «Шахтаря» Даріо Срна поділився враженнями від перемоги команди у фіналі Кубка України. Про це інформує сайт SportNews.

В середу «Шахтар» став 14-разовим володарем Кубка України. «Гірники» в цьогорічному фіналі обіграли полтавську «Ворсклу» з рахунком 2:1.

Згодом Срна поділився думками щодо успішного результату підопічних Марино Пушича.

«Емоції, звісно, дуже великі. І дуже багато емоцій ми витратили в матчі з «Динамо», де була ключова гра сезону, адже чемпіонат завжди стоїть на першому місці. Але коли команда проводила тренування вже за два дні після «Динамо», то було видно, що ми їдемо до Рівного за Кубком.

Ця команда – чемпіонська, цей клуб – чемпіонський. Тому я, і як футболіст колись, і як спортивний директор сьогодні, продовжую тримати золоті медалі. Хотіли б привітати всіх наших уболівальників, військових, які воюють за нашу країну, футболістів, тренерський штаб, усіх людей, які працюють у клубі, й, звісно ж, нашого президента з дублем.

Ви самі знаєте, що початок сезону в нас був дуже важким, але, на щастя, ми знайшли тренера, який дав команді можливість грати в «шахтарський» футбол. Тому я дуже вдячний Марино, Маріо та всьому тренерському штабові за ті емоції, подаровані нам протягом останніх чотирьох днів», — заявив Срна.