Колишній гравець «Динамо» та збірної України Олександр Алієв розкритикував президента УАФ Андрія Шевченка, пише SportNews.

В ефірі YouTube-канал «BurBuzz» Алієв піддав сумніву патріотизм Шевченка на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

— Мені здається, що хотілось б більше послухати про нововведення, ці ноухау УАФ, які зараз у цей сезон відбулись — жеребкування суддівства і призначення…

— Викличте Шевченка сюди, що ви.

— Із задоволенням. Можеш посприяти?

— Ну так хай приїде… Я?

— А якого з? Яковича чи Миколайовича?

— Ну хто в нас президент федерації? Ну от його викличте, хай розповість. Він же зможе все чесно розповісти. Патріот України.

— Ти якось сказав це з таким сарказмом.

— А чого мені говорити з сарказмом?

— Є якась образа, контра?

— Ні, я ж ніколи ні з ким не сварюся. Тим паче перший.

— А, окей, значить першим був удар від…

— Удар? Вдарити він не зможе. Не вийде.

— А які претензії до нього як до патріота? Він розповідає, що в Україні зараз весь час перебуває. Хоча за моєю інформацією, три тижні його не було ось зараз в Україні. Ми бачили його на бою Усика.

— От, а я хотів побачити його на матчі «Шахтар» — «Ворскла», коли нагородження було. У нас президент федерації, бачиш, не присутній на нагородженнях.

— Зайнятий.

— А, ну зайнятий… Щось я ніколи не пам’ятав, щоб коли президентом федерації був Григорій Михайлович Суркіс… На кожному, не має значення «Динамо» грало чи «Шахтар»…

— Так всі президенти були.

— Всі, а у нас зараз по-іншому все. Коли почалася повномасштабна війна – я 4 місяці взагалі його не чув. Не чув, не бачив. А 4 місяці пройшло – він почав приїжджати, коли в Києві вже не було відморозків цих російських.

От і все, це про що говорить? Зате ми патріоти. Патріот – який бере автомат і йде на поле бою, а оце бити себе в груди… Молодець, збираєш гроші для хлопців, клас.

Що там, United25? Чи що там, 24? Я не знаю, що це таке. Збирай, ну де ти був перші 4 місяці? Коли тут все гриміло.

— Шевченко може бути корисний державі більше ніж сидіти десь в окопі з автоматом. Представляти інтереси країни десь за кордоном.

— Я не кажу йому… Почекай. Перші 4 місяці він же нічого не представляв.

— Ходив же на телебачення.

— На які? Я кажу перші 4 місяці. У нас повномасштабна війна почалася по всій Україні. В Києві були дуже.. Ви самі бачили, що відбувалося.

Зараз так, відійшли. Хотілося б, щоб зі всієї країни. Де була ця людина? Думаю, є питання в Роми Зозулі, який допомагає до сьогодні. Він з 2014-го допомагає хлопцям, — цитує Алієва Tribuna.com.