Півзахисник «Дніпра-1» та збірної України Олександр Пихальонок розпочне наступний сезон в іншому клубі. Футболіст підтвердив, що вивчає різні варіанти розвитку кар’єри.

Пихаленок може перейти в один із закордонних клубів, повідомляє «Спорт-Експрес в Україні».

Олександр Пихальонок не розглядає варіант залишитися у «Дніпрі-1» наступного сезону навіть попри те, що його контракт із клубом діє до літа 2025 року. Фінансова ситуація в клубі така, що багато гравців команди збираються піти з неї найближчим літом.

Де гратиме Пихальонок

За інформацією українських журналістів, 27-річний півзахисник може продовжити кар’єру у «Шахтарі». Однак футболіст відмовився підтверджувати чи спростовувати ці чутки. Пихальонок заявив, що всі питання щодо цього слід ставити не йому, а його агенту.

Футболіст збірної України не виключає, що може продовжити кар’єру в одному із закордонних клубів. Проте Пихальонок не хоче переходити в один із європейських середняків, якщо отримає пропозицію від одного з топклубів України.

У сезоні 2023/2024 Пихальонок зіграв 29 матчів за «Дніпро-1» у всіх турнірах. Він забив 5 голів та зробив стільки ж результативних передач.