Головний тренер львівського «Руху» Віталій Пономарьов пояснив рішення не відправляти гравців команди до лав олімпійської збірної України. Про це пише сайт SportNews.

Напередодні з’явилася інформація про те, що одразу шість гравців «Руху» не поїдуть на найближчий збір олімпійської збірної України через травми. Йдеться про Богдана Слюбика, Романа Дідика, Олексія Сича, Денис Слюсара, Віталія Романа та Іллю Квасницю.

Згодом Пономарьов пояснив позицію клубу в цій ситуації.

«Я говорив із представником штабу Руслана Ротаня і пояснив нашу позицію. На кожного з наших молодих футболістів випало колосальне фізичне та психологічне навантаження протягом сезону.

Наведу приклад: якщо поруч із Валентином Рубчинським у «Дніпрі-1» завжди грають такі досвідчені зубри, як Піхальонок, Сваток і Гуцуляк, то в нас біля Слюбика та Квасниці — такі ж юні хлопці, як вони самі. І ось вони відіграли важкий сезон, зараз без відпочинку мають вирушити на закордонний турнір, а вже 24 червня ми починаємо підготовку до нового чемпіонату… Коли їм відпочивати, а головне — лікуватися?

Проблема в тому, що кожен із п’яти основних гравців (Слюбик, Дідик, Роман, Сич, Квасниця) догравав зі старими болячками, деякі з яких можуть перерости у хронічні (наприклад, у Квасниці) і потребують системного лікування. Ми хотіли відпустити довикликаного Слюсара, але і він отримав пошкодження в матчі останнього туру з «Динамо». Тому було ухвалено рішення відправити в олімпійську збірну Федора — він і грав менше за товаришів, і відносно здоровий.

Проте, підкреслю, що ми будемо раді і вважатимемо за честь виклик будь-якого нашого гравця на Олімпіаду. Думаю, тренери добре знайомі з можливостями більшості з них. Жодних перешкод з нашого боку тут бути не може. Головне, щоб усі були свіжі та здорові», — заявив Пономарьов Telegram-каналу «ТаТоТаке».