Збірна України з футболу провела товариський матч проти Німеччини, який закінчився з рахунком 0-0. Команда Сергія Реброва провела непоганий матч, однак дехто вважає, що Україні не вистачає більш сміливого футболу.

Про це в інтерв’ю Tribuna.com розповів ексфутболіст збірної України Василь Кобін.

Що сказав Кобін про Реброва

Колишній головний тренер футбольного клубу «Минай» Василь Кобін розкритикував футбол, який зараз демонструє збірна України під керівництвом Сергія Реброва.

Ексфутболіст збірної вважає, що ні у відбірковому етапі до Чемпіонату Європи, ні під час товариської гри проти Німеччини команда Сергія Реброва не показала цікавого футболу. Більш того, Кобін вважає, що жодного прогресу у збірній зараз немає.

Також він додав, що в Україні є чимало хороших футболістів, зокрема, наша збірна має великий атакувальний потенціал, де грають молоді гравці, що демонструють хороший рівень футболу у Європі.

Однак, через те, що Сергія Ребров буцімто налаштував збірну на «боязкий футбол», головна команда країни не демонструє того рівня футболу, який хотіли б бачити українські вболівальники.

В кінці, ексфутболіст харківського «Металіста» додав, що якщо Україна хоче бути на одному рівні з топзбірними, то нам потрібно демонструвати більш сміливий футбол.

Для цього, на думку Кобіна, України повинна грати подалі від своїх воріт, тримати високу лінію оборони та пресингувати суперників.