Екстренер Інгульця та Вереса Сергій Лавриненко прокоментував те, що ексфутболіст Зорі та збірної України Дмитро Іванісеня отримав російське громадянство.

Іванісеня уродженець Кривого Року, був лідером луганської Зорі, яка через російську агресію змушена була покинути рідне місто та грав за головну команду нашої країни. Однак рублі країни, яка нищить його Батьківщину, дорожчі за власну гідність.

Журналіст NV Андрій Павлечко ексклюзивно поспілкувався з українським тренером Сергієм Лавриненком. Наставник розкритикував вчинок Іванісені, заявивши що в нього немає розуму.

— Колишній гравець збірної України та Зорі Дмитро Іванісеня отримав російський паспорт. Маєте, що сказати про це?

Те, що в нього немає розуму. Такі моменти не хочеться коментувати. Коли в країні вже третій рік йде повномасштабна війна і приймати громадянство країни-агресора, то немає, що коментувати. Це просто така зрада свого народу, свого міста, де він грав, де багато в нього, я думаю, залишилось і знайомих, і друзів. Дуже негарний вчинок, якщо це так можна характеризувати.

— Він вже встав в один ряд з Тимощуком? Чи що нього йому ще задалеко?

Так, звісно, в нього точно був вибір, куди поїхати. Він міг би вибрати іншу країну, грати і продовжувати там кар’єру. Є багато людей, які вибрали грати не в Україні, але й не в Росії, — сказав Лавриненко.

З 2021 року Іванісеня виступає за Крила Совєтов із Самари. В Україні Дмитро грав за Шахтар, Іллічівець, Маріуполь і Зорю.

У листопаді 2019 року Іванісеня провів єдину гру за збірну України. Він зіграв проти Естонії (1:0).