Час від часу дружини відомих футболістів розповідають про зради своїх чоловіків. Однак також було чимало випадків, коли все траплялося навпаки.

Розповідаємо про найбільш гучні зради дружин футболістів.

Ванда Нара та Мауро Ікарді

Ім’я Ванди Нара у світовому футболі є популярнішим, ніж прізвища багатьох футболіст. Дружина Мауро Ікарді відзначилася чималою кількістю скандалів, однак найгучнішою стала ситуація зі зрадою Максі Лопеса.

У період, коли Мауро Ікарді та Максі Лопес грали у одній команді, гравці настільки сильно потоваришували, що почали ходити один до одного в гості. Саме тоді, Ванда, яка на той час була одружена з Максі Лопесом, вирішила зрадити своєму чоловікові з Мауро.

Після цього Ікарді лишився без місця у збірній Аргентині, де такі ситуації, як виявилося, вирішував не головний тренер, а Ліонель Мессі. Зірка світового футболу виступав у одній команді з Максі, тому він глибоко обурився цією ситуацією і Мауро більше не викликався до збірної Аргентини.

Джон Террі та Ванесса Перронсель

Джон Террі також є неоднозначною постаттю у світовому футболі. Колишній капітан «Челсі» та збірної Англії під час виступу у складі «пенсіонерів» вмудрився втрапити у серйозний скандал.

Джон зрадив своїй дружині з дружиною одноклубника Вейна Бріджа. Примітно, що вже на той час у Джона було двоє дітей, однак його це взагалі не зупинило.

Примітно, що після цього скандалу у Террі забрали капітанську пов’язку, а сам Брідж відмовився від виступів за збірну Англії.

Міхаель Баллак та Даніела Лель

У 2009 році футболіст мюнхенської «Баварії» Крістіан Лель повідомив про зраду своєї дружини Даніели, яка будучи вагітною пішла до гравця збірної Німеччини та лондонського «Челсі» Міхаеля Баллака.

Згодом, Крістіан почав зустрічатися з іншою дівчиною. Нею стала Мелані Ріккенгер, однак і тут футболіста теж спіткала невдача. Одного разу, він виявив інтимне листування Мелані з гравцем збірної Німеччини Месутом Озілом.