Італійський чемпіон світу зі швидкісних лиж Жан Даніель Пессіон і його дівчина Еліза Арліан загинули в гірській аварії на північному заході Італії, заявила Італійська федерація зимових видів спорту (FISI).

Інформацію про цю трагедію опублікувала федерація у заяві від 1 червня. Пессіон, 28-річний член команди Кубка світу, і його дівчина загинули в гірській аварії над Шамполюком (Аоста). Президент Флавіо Рода і вся Федерація висловили свої співчуття родині Пессіона через цю втрату.

Жан Даніель Пессіон працював інструктором з катання на лижах у лижній школі Antagnod на півночі Італії. Повідомляється, що похорон Елізи Арліан і Жана Даніеля Пессіона відбулися у вівторок.

Після багатогодинних пошуків рятувальники знайшли тіла подружжя, зв’язані разом. Вони впали за 700 метрів з вершини гори Зербіон у регіоні Валле-д’Аоста, над курортним селищем Шамполюк, після того, як сіли на знайому дорогу.

Рятувальна операція тривала години, але гелікоптерам вдалося знайти пару за сигналами мобільного телефону.

Пессіон, який посів 15-те місце в заліку Кубка світу 2021 року зі швидкісних лиж, і увійшов до топ-25 на чемпіонаті світу 2022 року у Варсі, був досвідченим спортсменом.