Американський боксер хевівейту Майкл Хантер (23-1-2, 16 КО) висловився про бій між британцем Тайсоном Ф’юрі та українцем Олександром Усиком за звання абсолюта у дивізіоні.

Він вважає, що у британця не було реальних шансів на перемогу в даному протистоянні.

«Ф’юрі зробив свій максимум. Я вважаю, це був найкращий результат, який міг бути для нього. Я знаю, що в нього багато фанів, але якщо ви подивитеся на його історію, то для мене він реально ніколи не був великим. Я вважаю, що у поєдинку був правильний переможець, і це було гарне шоу для перегляду».

Хантер заявив, що рефері мав повне право фіксувати нокаут у дев’ятому раунді.

«Той епізод легко міг бути визнаний нокаутом, але вони завжди хочуть дати стороні А кращі можливості, які тільки можуть – прийти до тями й щоб постаратися витягнути перемогу. Вони дали йому відлік, але це міг бути нокаут. І ніхто на це не скаржився б».

Боксер підкреслив, що українець повністю домінував в останніх раундах.

«Усик працював по корпусу та намагатися пресингувати у перших раундах, щоб завоювати повагу. Усик – боєць пізніх раундів. Зазвичай він їх виграє. Думаю, пізня частина бою була більше за ним. А середина – за Ф’юрі. Круто було побачити, як Усик виграє ці ранні раунди завдяки підходу та дисципліні».

Наостанок Хантер відповів, наскільки можливо знову побачити їх разом з Усиком у ринзі.

«Він побив усіх цих хлопців, залишилося не так багато претендентів, і люди продовжують говорити про нього та про мене в одному рингу. У минулому я склав йому серйозну конкуренцію, і я думаю, що у нас був би відмінний поєдинок», – заявив він в інтерв’ю YouTube-каналу «IFL TV».