Колишній футболіст київського Динамо, а нині експерт Віктор Леоненко висловився щодо конкуренції в опорній зоні збірної України між Володимиром Бражком та Тарасом Степаненком, а також згадав Андрія Ярмоленка.

Леоненко заявив, що Бражко гарно грає в центрі поля, але якщо Степаненко з’являється в основі збірної України, то Володимир поки слабший за нього.

«Бражко хороший, але ще просто молодий і досвіду не вистачає. Також Бражко жорстко відбирає і може не зіграти всі 90 хвилин через вилучення. Якщо грає Степаненко, то це означає, що Бражко слабший за Тараса».

А ось в Андрія Ярмоленка експерт не вірить на Євро-2024. На його думку, вінгер може приносити результати лише з такими командами, як Молдова.

«Що стосується Ярмоленка, то з такими командами, як Молдова, він ще може зробити результат, а з іншими – навряд чи. Тим більше, я думаю, що майже всі ігри на Євро ми будемо грати від оборони на контратаках. Втім, це стосується більшості команд, тому що на чемпіонатах світу та Європи всі грають з деяким побоюванням», – сказав Леоненко для Sport-express.ua.