23-річний український біатлоніст Дмитро Грущак, який вчора виграв срібну медаль Універсіади-2023 у американському Лейк-Плесіді, поділився враженнями від гонки та розповів, кому присвятив це важливе для країни досягнення.

«Цю медаль присвячую усім українцям, котрі не здаються. Військовим і тим людям, котрі намагаються допомогти, спонсорують збори. Всім дякую.

У своїй справі я намагаюся показати своїм прикладом, що ми переможемо. Трошечки залишилось, ми потерпимо і буде все у нас. Слава Україні!», – сказав Грущак.

Нагадаємо, що вчора в італійському Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону сезону-2022/23. Першою гонкою турніру став жіночий спринт, у якому найкращим результатом українок стало двадцяте місце Юлії Джими. А сьогодні в Італії відбудеться чоловічий спринт, зі складом «синьо-жовтих» на цей старт можна ознайомитись тут.