У понеділок, 17 червня, збірна України у Мюнхені з рахунком 0:3 поступилася Румунії у першій зустрічі групи Е на чемпіонаті Європи-2024.

На цю поразку вже відреагували вболівальники національної команди, однак слово взяв і Олександр Зінченко.

Захисник Арсеналу та України зізнався, що йому соромно за такий матч.

«Не знаю, що казати. Дуже соромно дивитися в очі вболівальникам. Вони приїхали сьогодні нас підтримати. Хочеться сказати тільки одне: ми все зробимо в наступному матчі, щоб знову порадувати наших вболівальників.

Бо зараз не знаю, що коментувати. Одне, що в голові зараз – дуже соромно дивитися зараз нашим вболівальникам в очі. Але впевнений, що всі хлопці це зараз розуміють».

Футболіст відзначив, що має зробити команда після подібного результату.

«І що нам потрібно робити в наступному матчі – тільки перемагати, щоб у нас були якісь шанси вийти з групи. Всі ми розуміли, що перша гра дуже важлива, але, на жаль, сьогодні трапилося те, що трапилося».

Олександр не зміг визначити ключовий епізод матчу, однак висловив упевненість у головному тренері команди Сергієві Реброві.

«Не знаю, чесно, коли був переломний момент. Завжди неприємно пропускати першим, але десь чогось нам не вистачало. Може, більше агресії попереду.

Головний тренер скаже, що ми зробили неправильно. Сподіваюся, наступного матчу зможемо отримати позитивний результат».

Захисник поділився деталями з роздягальні команди та розповів, що їм казав тренер у перерві.

«Головний тренер сказав, щоб ми були агресивнішими саме попереду. Бо контроль м’яча це одне, але потрібно створювати моменти. На жаль, сьогодні цього не було», – сказав Зінченко в ефірі YouTube-каналу «Футбол 2.0».