Воротар національної збірної України Андрій Лунін прокоментував поразку від збірної Румунії на Євро-2024, повідомляє видання SportNews.

Збірна України розпочала для себе Євро-2024 із розгромної поразки від збірної Румунії з рахунком 0:3. Перший гол українці пропустили на 29-й хвилині, коли Лунін віддав невдалий м’яч, і він опинився в суперників.

Після матчу Лунін перепросив за свою помилку.

«Я хочу вибачитися перед командою, перед усіма — перший гол моя помилка, з нього все почалось. Таке буває, просто технічна помилка, я нічого такого не бачу у цьому. Але результат на такому турнірі — всі самі розуміють.

Другий гол — прикро, що мені не було видно моменту удару, його блокували, не було видно, коли м’яч пролітав поруч з Забарним, здається. Такі голи… Хочу ще раз вибачитися.

Потрібно готуватися до наступних матчів, сподіваюся, що ми зможемо виправитися. Ще нічого не закінчилося.

Ми не маємо вибору, потрібно швидко відновлюватися, перемикатися на наступний матч, робити все можливе й неможливе, щоб пройти далі.

Я нічого не можу сказати про хлопців, вони доклали багато зусиль, вони боролися. Мені здається, що ключовою була помилка, а далі стало складніше.

На цей момент нам потрібно готуватися до другого матчу, нам потрібні очки, на цьому етапі це все», — наводить слова Луніна Tribuna.com.