Журналіст Ігор Циганик висловився про поразку збірної України в матчі Євро-2024 проти збірної Румунії, інформує видання SportNews.

В понеділок збірна України невдало розпочала свій шлях на Євро-2024. Українська збірна розгромно поступилася Румунії з рахунком 0:3.

Циганик не стримував емоцій, коментуючи поразку підопічних Сергія Реброва.

«Я криком кричав протягом останніх тижнів: «Не називайте це найталановитішим поколінням в історії українського футболу. Не називайте це найкращою збірною в історії українського футболу». Тому що це рано.

Навіть якщо так і є, то давайте про це поговоримо після чемпіонату Європи. Ці люди просто не мають можливості впоратися з тим тиском, який на них падає.

Вони не бачать того, що відбувається тут. Переважна більшість грає в футбол за кордоном, отримує задоволення, дехто з них навіть стає хорошими футболістами.

Але коли ти приїжджаєш і одягаєш футболку національної збірної, не треба галасливими словами про це говорити. Треба доводити це на футбольному полі. Треба важко працювати заради своєї батьківщини, яка дала тобі життя.

Я говорю емоційно, сльози на очах від якоїсь безнадійності і безсилля. Що сьогодні було – важко взагалі пояснити. Я розумію всіх вас. Насправді бездушнішого матчу в історії національної збірної я не бачив.

Це складно. Це наш, як я вважаю, найслабший суперник. Далі буде ще складніше. Ми не готові до Євро ментально і психологічно», — цитує Циганика «Український футбол» із посиланням на програму «Циганик LIVE».