Ексзірка донецького «Шахтаря» Разван Рац відповів на свої нещодавні висловлювання після матчу Євро-2024 між Румунією та Україною. Про це пише SportNews.

Після перемоги Румунії над Україною (3:0) в румунських ЗМІ з’явилася репліка Раца, в якій він сказав, що «подзвонить Степаненку і скаже, щоб він завершував кар’єру» та про те, що на стадіоні в Мюнхені були присутні 50 тисяч румунських фанатів.

Пізніше Рац заявив журналісту Ігорю Бурбасу, що його слова не були правильно передані.

«Щодо збірної України, яку я вважаю дуже сильною. Перед грою я сказав, що якщо збірна Румунії зіграє внічию з Україною, то це буде дуже гарний результат. Тому що українці дійсно дуже хороша команда і гравці грають в дуже сильних командах і дуже добре грають.

Що стосується вболівальників і моїх слів, що всі були жовті. Ніхто не знав, хто за кого, я думаю гравці не знали, хто за кого, бо всі були жовті. [Я не хотів сказати, що] вболівальників було мало на трибунах, бо я насправді не знаю, хто за кого був, бо всі були жовтими.

І скільки румун або скільки українців було на грі. Але те, що я хотів сказати, що вболівальники з України [могли] б бути більше активними і віддавати свою енергію команді і допомогти. Тому що, якщо сказати чесно, румуни були дуже активними і допомогли виграти нашій команді.

Це все, що я хотів сказати. Все вирвано з контексту, неправильно з точки зору чесності. Не можна поставити людей один проти одного. Ще й в такі часи, плюс я не хочу неправильних розмов і конфліктів, яких не має бути», — цитує Раца «Український футбол» із посиланням на YouTube-канал «BurBuzz».