Півзахисник національної збірної України Георгій Судаков висловився щодо реакції вболівальників на поразку від Румунії на Євро-2024, пише SportNews.

Поразка збірної України від Румунії (0:3) в груповому етапі Євро-2024 стала потрясінням для українських уболівальників. Фанати жорстко розкритикували команду Сергія Реброва.

Напередодні Судаков заявив, що спокійно сприймає критику з боку вболівальників.

«Результат закономірний. Такі поразки — це холодний душ. Ти маєш зрозуміти, куди ти приїхав. Нам не можна опускати голову. Важко, але ми маємо ще два матчі і повинні кардинально змінити свою гру та підхід, концентрацію. Кожну деталь, яка є у футболі, ми маємо змінити. Кожен має почати з себе.

Хочу попросити вибачення у вболівальників за таку гру. Я згоден з негативом, тому що від нас великі очікування. Я весь хейт сприймаю нормально, але після таких падінь потрібно підійматися та рухатися далі.

Перший гол збив нас з пантелику, а другий — добив. Психологічно дуже важко. Втратили концентрацію, підійшли неналежним чином до цієї гри, будемо робити висновки та вносити корективи», — заявив Судаков YouTube-каналу «ВЗБІРНА».