Один із лідерів збірної Словаччини та празької Спарти Лукаш Гараслін дав коментар щодо прийдешньої гри з Україною на Євро-2024. Лукаш заявив, що вони мають намір продемонструвати ще кращу гру, ніж у матчі з Бельгією. Між іншим, словаки перемогли «Червоних дияволів».

Також Лукаш Гараслін заперечив будь-яку недооцінку в бік України. Він вважає, збірну України чудовою командою. Однак водночас Гараслін впевнений, що збірна Словаччини зможе досягнути успіху у грі з підопічними Реброва.

«Тренер показав нам декілька фрагментів з грою збірної України. У них чудова команда. Тож ми не повинні недооцінювати їх. А навпаки показати, на що здатні. Ми хочемо виступити ще ліпше, ніж у матчі проти Бельгії, і виправити деякі помилки, яких ми припустилися. Я справді вірю, що ми доб’ємося успіху.

Збірна України має у складі топових гравців, як і Бельгія. Важко сказати, чи буде це схожий або взагалі інший матч — побачимо це згодом. Однак я впевнений, що ми будемо готові, як і проти Бельгії. Якщо ми будемо триматися разом і гратимемо один за одного, то зможемо досягти успіху», — сказав Гараслін пресслужбі UEFA.

Довбик очікує на важку гру зі Словаччиною

Форвард збірної України та іспанської Жирони Артем Довбик також висловився щодо матчу зі Словаччиною. Артем вважає, шо ця гра буде ще важчою, ніж з Румунією. Однак збірники мають зробити все можливе заради потрібного результату.

«Ми змогли подивитись другий тайм матчу Словаччини та Бельгії. Словаччина — це дуже збалансована команда, яка чудово грає у захисті, як і Румунія. У них дуже потужні центральні захисники. Вони добре відіграли проти одного з найкращих форвардів турніру — Ромелу Лукаку. Також півзахисники Словаччини виконують дуже великий обсяг чорнової роботи у центрі поля. Тому це дуже складний суперник. Я вважаю, що з ними буде важче, ніж із румунами», — розповів Довбик.