Вінгер національної збірної України та лондонського Челсі Михайло Мудрик наразі не бажає говорити з англійською пресою, оскільки сконцентрований на виступах його команди на Євро.

У п’ятницю, 21 червня, збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною (2:1) у матчі другого туру чемпіонату Європи-2024. Для Михайла Мудрика цей матч став другим на турнірі, результативними діями він поки не відзначався.

Журналіст Раян Тейлор повідомив у Sunday Mirror, що Мудрик наразі відмовляє у всіх проханнях про інтерв’ю, оскільки прагне покращити свої виступи на чемпіонаті Європи-2024.

За даними The Telegraph, Челсі розглядатиме варіанти з придбанням правоногого вінгера замість пошуку ще одного лівоногого правого вінгера на кшталт Майкла Олісе, який обрав мюнхенську Баварію.

«Прихід такого нападника не буде доброю новиною для Мудрика. Йому справді потрібно посилити свою гру, інакше він ризикує стати гравцем другого плану під керівництвом Енцо Марески.

Четверте найдорожче придбання в історії Челсі не демонструє того, чого хоче клуб. Він став для них величезною інвестицією», – повідомляє The Chelsea Chronicle.