Днями французькі біатлоністи чемпіони світу Жюлія Сімон і Емільєн Жаклен узяли участь у забігах пересіченою місцевістю в гору Монблан у Шамоні (Франція).

Жюлія Сімон пробігла дистанцію 10 км і посіла третє місце, відставши від переможниці на 53 секунди.

«Мені хотілося нового випробування, виходу із зони комфорту. Я підійшла до цих 10 км як до індивідуальної гонки з біатлону на 15 км, де потрібно довго зберігати концентрацію», — наводить слова Сімон Ski-Nordique.

Емільєн Жаклен взяв участь у забігу на 23 км. За підсумками гонки він посів 23-тє місце.

У жіночій гонці на 23 км брала участь ще одна біатлоністка — 19-річна Анаель Бонду. Вона виступає на рівні Кубка IBU. Бонду виграла забіг, випередивши найближчу переслідувачку на вісім хвилин.