Програма літнього чемпіонату світу-2024 з біатлону продовжилася спринтом серед чоловіків у третій день змагань. Участь у гонці взяли шість біатлоністів з України. Зокрема, у статусі нового чемпіона світу в суперспринті на старт виходив Дмитро Підручний, віцечемпіона — Артем Тищенко.

Як пройшов чоловічий спринт чемпіонату світу

Після першого вогневого рубежу повернутися на дистанцію без промахів вдалося лише двом українцям — Тищенку на шостій сходинці та Ткаленку на 16-й.

Натомість одразу три мішені на «лежці» не закрив Підручний — на друге коло він вибігав поза топ-50, програючи лідерам понад 1:20 хвилини.

Другий вогневий рубіж Тищенко провів з однією хибою, попри яку зберіг місце у проміжній десятці. На заключному колі Артема випередили литовець Вітаутас Строля та француз Фаб’єн Клод, натомість втратив позицію швед Оскар Андерссон — українець перетнув фініш дев’ятим.

Надолужити втрачені на «лежці» позиції до кінця гонки вдалося Підручному. «Чисто» відпрацювавши на стрільбі стоячи, лідеру збірної вдалося заїхати в топ-30 з відставанням у півтори хвилини від лідера.

До масстарту з Тищенком і Підручним відібралися й Антон Дудченко та Богдан Цимбал — фінішували в топ-30 на 25-й та 30-й сходинках відповідно.