В естонському Отепяя продовжується літній чемпіонат світу-2024 з біатлону. У третій день змагань, відбувся спринт серед жінок. Загалом участь у гонці взяли 66 спортсменок. У цій дисципліні Україну представляли Надія Бєлкіна, Юлія Джима, Лілія Стеблина, Анна Кривонос, Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина.

Для Кривонос, Дмитренко та Меркушиної спринт став другим стартом на літньому ЧС-2024. Українки вже виступали у фіналі жіночого суперспринту: тоді найкращий результат показала Дмитренко — фінішувала сьомою.

Як пройшов жіночий спринт на чемпіонаті світу

Після першого вогневого рубежу повернутися на дистанцію без промахів вдалося лише Надії Бєлкіній. Українка продовжила змагання на восьмій сходинці, відстаючи від лідерки на 17.6 секунд.

Одразу три мішені на «лежці» не закрила Стеблина — на друге коло вона вибігала 60-ю, програючи лідерам понад 1:53 хвилини.

Провести другий вогневий рубіж без хиб Бєлкіній не вдалось — українка заробила одне штрафне коло. Натомість дві українки — Дмитренко та Стеблина провели «чистий» вогневий рубіж.

У підсумку три українки фінішували у топ-30 спринту. Найвищу позицію посіла Христина Дмитренко — стала 14-ю. Надія Бєлкіна та Анна Кривонос фінішували на 25-му та 29-му місці відповідно.

Лідерка збірної України Юлія Джима загалом заробила чотири штрафних кола: двічі схибила на «лежці» та двічі на другому вогневому рубежі. Зрештою українка фінішувала 48-ю з відставанням від лідерки понад 2:40 хвилини.

• 14:15. Масстарт, чоловіки (відеотрансляція на сайті Суспільне Спорт і на місцевих телеканалах Суспільного);
  • 16:15. Масстарт, жінки (відеотрансляція на сайті Суспільне Спорт і на місцевих телеканалах Суспільного).