На літньому чемпіонаті світу-2024 з біатлону завершились змагання серед юніорок. Останнім стартом в естонському Отепяя для біатлоністок стала гонка переслідування.

Загалом участь у гонці взяли 60 спортсменок. У цій дисципліні Україну представляли Олена Городна, Вікторія Хвостенко, Ксенія Приходько, Олександра Меркушина, Поліна Пуцко та Аліна Хміль.

Дві українки розпочинали гонку як нові призерки світової першості у спринті: Вікторія Хвостенко здобула «срібло», а Олена Городна виборола «бронзу» серед юніорок.

Як пройшла гонка переслідування серед юніорок на ЧС

За результатами спринту першою стартувала болгарка Валентина Дімітрова, Вікторія Хвостенко розпочинала гонку з відставанням одну секунду. Перший вогневий рубіж українка подолала з двома хибами, тому випала з трійки лідерок на четверту сходинку.

Натомість покращила позицію Олена Городна — заробила лише одне штрафне коло та піднялась на друге місце. Після другого вогневого рубежу повернутись на дистанцію без жодної хиби змогли дві українки — Городна та Приходько.

На першій «стійці» Городна заробила три штрафні кола, також тричі схибила Поліна Пуцко. Меркушина не поцілила двічі, а Приходько — один раз. Найбільше на цьому рубежі заробила штрафних кіл Аліна Хміль — п’ять.

Останній рубіж Городна провела «чисто», але не змогла наздогнати Ілону Плечакову, щоб нав’язати їй боротьбу за «бронзу». У підсумку Олена фінішувала четвертою. У топ-10 також потрапила Приходько, яка прийшла восьмою. Ще дві українки завершили змагання у топ-20.