Літній чемпіонат України-2024 з біатлону, що проходить у Яворові, продовжився жіночим суперспринтом. Чемпіонкою України у цій дисципліні стала 18-річна Поліна Пуцко.

Для того, щоб мати можливість позмагатись за титул у фіналі, біатлоністки мали подолати кваліфікаційний етап, увійшовши в ТОП-30 спортсменок. Першою дистанцію 4.5 кілометра та два вогневих рубежі подолала Валерія Шейгас (12:55.3), а замкнула ТОП-6 Поліна Пуцко, відставши від лідерки на понад 33 секунди.

У фіналі суперспринту літнього чемпіонату України дистанція склала 7.5 кілометрів та чотири вогневих рубежі. Перед заключною стрільбою претендентками на перемогу були три біатлоністки: сестри Анастасія та Олександра Меркушини та 18-річна Поліна Пуцко.

Пуцко змогла випередити обох сестер Меркушиних завдяки меншій кількості хиб на останній стрільбі — пішла на одне коло штрафу. Анастасія Меркушина заробила два кола штрафу і у підсумку програла Пуцко 17.1 секунд.

ТОП-3 замкнула Дарина Чалик: на останньому рубежі жодного разу не схибила, а Олександра Меркушина заробила три штрафні кола. У підсумку Чалик виборола «бронзу», випередивши Олександру. З відставанням до півтори хвилини гонку закінчили Христина Дмитренко та Любов Кип’яченкова.