Сьогодні у швейцарському Ленцерхайде жіночою індивідуальною гонкою стартував чемпіонат Європи-2023 з біатлону. Нашу країну у цьому старті представляли Любов Кип’яченкова, Олена Білосюк, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Анна Кривонос.

Перша ж гонка на ЧЄ принесла медаль для України! Це Юлія Джима, яка показала впевнений лижний хід та гарну роботу на вогневих рубежах (лише один неточний постріл), здобула бронзову нагороду. Ще одна українка – Анна Кривонос – потрапила до ТОП-20, посівши шістнадцяте місце.

Перемогу в індивідуалці здобула італійка Мікела Каррара, а «срібло» дісталося німкені Лізі Марії Шпарк.

Чемпіонат Європи з біатлону 2023. Ленцерхайде (Швейцарія)