Сьогодні в італійському Форні-Аволтрі проходить другий день змагань з біатлону в рамках XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Другим стартом програми 26 січня стала індивідуальна гонка серед жінок.

Україну в цій дисципліні представляли Валерія Шейгас, Тетяна Тарасюк та Олександра Меркушина, яка виграла бронзову нагороду! Це вже друга нагорода 18-річної сестри Анастасії Меркушиної на цьому турнірі: у вівторок юна спортсменка здобула «золото» в спринтерській гонці.

До ТОП-20 потрапила Тетяна Тарасюк, яка посіла 18-те місце, а Валерія Шейгас показала 37-ий результат.

Переможницею індивідуалки стала німкеня Юлія Таннгаймер, а срібна медаль дісталася представниці Франції Вольдії Жальмас.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2023. Форні-Аволтрі (Італія)

Індивідуальна гонка серед жінок

1. Юлія Таннгаймер (Німеччина, 1 + 1 + 0 + 1) 34:02.3
2. Вольдія Жальмас Полін (Франція, 1 + 0 + 0 + 0) +9.8
3. Олександра Меркушина (2 + 1 + 0 + 0) +1:08.9

18. Тетяна Тарасюк (0 + 0 + 1 + 0) +3:57.4
37. Валерія Шейгас (2 + 2 + 0 + 1) +6:56.6

Нагадаємо, що сьогодні на ЄЮОФ також відбулася індивідуальна гонка серед чоловіків.