Другий змагальний день чемпіонату Європи-2023 з біатлону у швейцарському Ленцерхайде розпочався жіночою спринтерською гонкою, у якій взяли участь Анна Кривонос, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Білосюк та Любов Кип’яченкова.

І ця гонка на ЧЄ принесла для України медаль вищого гатунку! Це Анастасія Меркушина, яка швидко і точно відпрацювала на вогневих рубежах (жодного промаху), стала переможницею спринту. Ще одна українка – Анна Кривонос – потрапила до ТОП-30, посівши 22-е місце.

«Срібло» дісталося шведській біатлоністці Тільді Йоханссон, яка програла Меркушиній всього 0.5 секунди, а бронзову нагороду виборола німкеня Ванесса Хінц.

Чемпіонат Європи з біатлону 2023. Ленцерхайде (Швейцарія)