Третій змагальний день чемпіонату Європи-2023 з біатлону у швейцарському Ленцерхайде завершився гонкою переслідування серед чоловіків.

Нашу країну у персьюті представили Богдан Цимбал, Денис Насико, Тарас Лесюк, Артем Прима, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Найкращим результатом серед «синьо-жовтих» відмітився Богдан Цимбал, який посів 17 місце. До ТОП-25 також потрапили Денис Насико та Артем Тищенко, Артем Прима та Антон Дудченко не фінішували.

Весь п’єдестал зайняли норвезькі біатлоністи: «золото» виграв Вебьорн Серум, «срібло» дісталося Ерленну Бьонтегору, а бронзу отримав Ендре Стрьомсгейм.

Чемпіонат Європи з біатлону 2023. Ленцерхайде (Швейцарія)

34. Тарас Лесюк (2 + 2 + 0 + 2) +4:24.5

Раніше ми повідомляли, що Анастасія Меркушина посіла сьоме місце у жіночому персьюті.

Повний розклад змагань чемпіонату Європи з біатлону у Ленцерхайде доступний за цим посиланням.