У німецькому Оберхофі продовжується чемпіонат світу-2023 з біатлону. Єдиним стартом сьогоднішнього змагального дня стала індивідуальна гонка серед жінок, у якій від України виступили Юлія Джима, Любов Кип’яченкова та Анна Кривонос. Як ми повідомляли раніше, Анастасія Меркушина знялася з гонки напередодні старту.

Величезна кількість промахів на вогневих рубежах не дозволила українкам боротися за високі позиції, а найкращий результат серед наших дівчат показала Юлія Джима, посівша 40-ве місце. Відзначимо, що це найгірший результат Джими на цьому рівні у її кар’єрі.

Медальний дубль зробили шведські біатлоністки Ханна Еберг та Лінн Перссон, які піднялися на першу і другу ступені п’єдесталу відповідно, а «бронза» дісталася представниці Італії Лізі Віттоцці.

Чемпіонат світу-2023. Оберхоф (Німеччина)