Першою гонкою стартувавшого сьогодні в канадському Кенморі восьмого етапу Кубка IBU з біатлону сезону-2022/23 став жіночий спринт. Від нашої країни у цій дисципліні виступили Надія Бєлкіна та Христина Дмитренко (її сестра Валерія теж була заявлена на цю гонку, але не стартувала).

Найкращий результат серед українок в активі Христини Дмитренко, яка з одним промахом на стрільбі посіла дванадцяте місце. Нагадаємо, що на сьомому етапі Христина стала бронзовую призеркою спринту.

Переможницею спринтерської гонки стала норвежка Еміль Калкенберг, «срібло» завоювала французька біатлоністка, а на третій сходинці п’єдесталу ще одна представниця Норвегії Марте Йохансен.

Кубок IBU сезону-2022/23 (восьмий етап). Кенмор (Канада)