Другим стартом восьмого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2022/23 у шведському Естерсунді стала індивідуальна гонка серед чоловіків. України у цій гонці представляли Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал, Артем Тищенко і Денис Насико.

Найкращий результат серед «синьо-жовтих» в активі Антона Дудченка, який посів дванадцяте місце.

За відсутності фантастичного норвежця Йоханнеса Бьо «золото» в індивідуальній гонці виграв німець Бенедікт Долль, другий результат показав представник Італії Томмазо Джакомель, а на третю сходинку п’єдесталу піднявся норвезький біатлоніст Ветле Крістіансен.

Кубок світу сезону-2022/23 (восьмий етап). Естерсунд (Швеція)