Другою гонкою суботи на юніорському чемпіонаті світу з біатлону-2023 у казахстанському Щучинську став спринт на 10 кілометрів серед юніорів.

Україну у цьому старті представили Віталій Мандзин, Владислав Чихарь, Степан Кінаш і Сергій Супрун. На жаль, як і у гонці серед юніорок, «синьо-жовтим» не вдалося нав’язати боротьбу за високі позиції, а кращим результатом стало 21-е місце Віталія Мандзина. До ТОП-30 потрапив ще один українець — Владислав Чихарь — який з нулем промахів став 25-им.

Переможцем юніорського спринту став новозеландець Кемпбел Райт, «срібло» здобув представник Польші Ян Гунька, а бронзову медаль виграв американський біатлоніст Максим Жермен.

Чемпіонату світу з біатлону-2023 серед юніорів та молоді. Щучинськ (Казахстан)