У казахстанському Щучинську гонками переслідування серед юніорів закінчився чемпіонат світу з біатлону.

В юніорських гонках переслідування Україна була представлена шістьмома спортсменами. У юніорок бігли Юлія Городна та Дарина Чалик, у юніорів — Віталій Мандзин, Владислав Чихарь, Степан Кінаш та Владислав Чихарь.

Покращити позиції у гонці юніорок вдалося обом українкам. Городна та Чалик стартували на 36-му та 58-му місцях відповідно до фінішу у спринті, повідомляє «Суспільне Спорт».

При цьому Городна навіть змогла замкнути топ-20: усе завдяки одному колу штрафу на чотирьох вогневих рубежах. Дарина Чалик натомість посіла 48-е місце, хоча й не закрила п’ять мішеней.

Чемпіонату світу з біатлону-2023 серед юніорів та молоді. Щучинськ (Казахстан)

48. Дарина Чалик (1 + 1 + 1 + 2) +7:56.3

У гонці юніорів найкращі шанси на високі позиції серед українців мав Віталій Мандзин, який закінчив спринт на 21-му місці. Щоправда, відставання Мандзина від переможця гонки Кемпбела Райта складало 2:20 хвилин.

Однак по ходу гонки переслідування найбільші шанси потрапити бодай у топ-15 мав Владислав Чихарь, який посів 25-е місце у спринті. Перші три вогневі рубежі 20-річний біатлоніст подолав без хиб на вогневих рубежах, завдяки чому піднявся одразу на десять позицій.

На останній «стійці» Чихарь зміг лише відіграти дві позиції з трьох, які програв на четвертому колі. При цьому українець ще й пішов на одне коло штрафу. А ось позаду нього вийшов Віталій Мандзин, який перед цим на трьох вогневих рубежах не закрив по одній мішені.

У підсумку лише Мандзин зміг покращити позицію та фінішувати у топ-20. Чихарь на останньому колі програв шість позиції та посів 22-у позицію.