Житомирська спортсменка Ірина Бондар стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби.

Про це повідомляє zt-news.org.ua із посиланням на Житомирську обласну школу вищої спортивної майстерності на сторінці в мережі Facebook.

Вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Ірина Бондар змагалася у ваговій категорії до 62 кілограмів. Золоту нагороду борчиня виборола на чемпіонаті Європи U-23 в Бухаресті 17 березня. Тренують борчиню Михайло Христосов та Анатолій Ясиневич.

Таким чином, у командному заліку жіноча збірна борчинь України завершила змагання на першому місці з сімома медалями у скарбничці.

Ірина Бондар займається вільною боротьбою понад шість років. У 2022 році спортсменка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби серед жінок у категорії U20.