Сьогодні в Буковелі стартувала весняна частина Чемпіонату України з біатлону-2022/23. Перший вид змагальної програми – суперспринт. У стартовому протоколі заявлено лише 38 чоловіків і 35 жінок – отже, відбір був не надто жорстким, повідомляє biathlon.com.ua.

У чоловіків, до того ж, не взяв участі у гонці Антон Дудченко. За відсутності лідера команди в цьогорічному загальному заліку Кубку світу, найкращий час показав Артем Тищенко, який з двома нулями на вогневих рубежах лише на дві секунди випередив Артема Приму. Третім у кваліфікації став Віталій Мандзин. Приємно було побачити на трасі Дмитра Підручного, який одужав після коронавірусної інфекції.

Серед тих, хто не потрапили у фінал, лише юніори та спортсмени юнацького віку. Хоча більш досвідчений Владислав Романчич був буквально на межі, посівши останнє прохідне 30-те місце з п’ятьма колами штрафу.