В суботу в Буковелі на Чемпіонаті України з біатлону проходять мас-старти. В чоловічій гонці блискучий виступ продемонстрував Руслан Ткаленко.

Як повідомляє biathlon.com.ua, золото Руслан виборов фактично на останньому вогневому рубежі, де схибив лише одного разу, в той час як лідер гонки на той момент, Дмитро Підручний, пішов на три кола штрафу. На дистанцію останнього кола Ткаленко пішов, маючи 20 секунд переваги, яку зміг не лише втримати, а й розвинути до фінішу.

У Підручного ж стрільба сьогодні взагалі не пішла. І справа не лише в останньому рубежі – загалом у пасиві капітана команди сім кіл штрафу. І Дмитро на фінішній прямій ледь не випустив з рук і срібло, коли дозволив наблизитись впритул до себе Тарасу Лесюку. Однак у змаганні двох тернополян гору взяв все ж більш досвідчений Підручний. Але відзначимо, що в усіх трьох особистих гонках весняної стадії чемпіонату у тернопільських спортсменів по два місця на подіумі!

Загалом гонка вийшла дуже конкурентною, як для внутрішніх змагань. У хвилині від лідера фінішували також Дмитро Грущак та Олександр Пономаренко. Хочеться відзначити також 18-річного Ярослава Трейтяка, який хоч і фінішував лише 19-м, але став єдиним учасником гонки, хто закрив усі 20 мішеней.