Футболіст «Вест Хема» Пабло Форнальс забив рідкісний м’яч ефектним «ударом скорпіона» в матчі англійської Прем’єр-ліги проти «Борнмута». Напередодні воротар Себастьян Рено приніс драматичну перемогу своєму клубу Версаль на останніх хвилинах матчу третього дивізіону чемпіонату Франції.

Як повідомляє «Телеграф», Форнальс відзначився за рахунку 3:0 на користь своєї команди. Цим він встановив остаточний результат гри.

Іспанський півзахисник прибіг у штрафний майданчик суперника на 72-й хвилині, але після подачі партнера йому довелося ловити ногою м’яч, що вже пролетів, ногою ударом з-за спини.

У результаті Форнальс зумів пробити п’ятою в стрибку через себе, а снаряд ударився об газон і влетів у сітку воріт «Борнмута», в запасі якого весь матч у запасі провів український захисник Ілля Забарний.