Нападник Ліонель Мессі не зміг красиво попрощатися з ПСЖ — французький гранд сенсаційно вдома поступився Клермону (2:3) в заключному 38-му турі Ліги 1, пише FanDay.

ПСЖ вдома програв Клермону в 38-му турі чемпіонату Франції. Це була остання гра за парижан Ліонеля Мессі. Зірковий аргентинець провів на полі всі 90 хвилин.

Господарі вже до середини першого тайму вели з рахунком 2:0.

Перший гол забив Серхіо Рамос (для нього цей матч став також прощальним за ПСЖ) на 16-й хвилині. Асистував йому Вітінья. Подвоїв перевагу ПСЖ Кіліан Мбаппе, точно реалізувавши пенальті на 21-й хвилині.

До перерви Клермон несподівано зміг відігратися. На 24-й хвилині забив Жоан Гастьєн, а на 45+1 — Хеді Зеффан.

У другому таймі на 63-й хвилині остаточно шокував Мессі і Ко своїм голом Греджон Кієй, якому асистував Ельбасан Рашані. Перший реабілітувався за незабитий пенальті на 37-й хвилині гри.

Таким чином, 3:2. Клермон здобув супервольову перемогу над ПСЖ!

Уболівальники парижан ще перед матчем освистали прізвище Мессі, коли його виголосив диктор на стадіоні.