Антверпен після драматичного матчу з Генком вперше за 66 років став чемпіоном Бельгії.

Клуб завоював золоті нагороди завдяки голу Тобі Алдервейрелда, який відзначився на 94-й хвилині та зрівняв рахунок — 2:2, повідомляє НВ.

Захисник забив гол красень, поціливши з-за меж штрафного у дев’ятку воріт суперника.

В паралельному матчі Юніон вів у рахунку в матчі з Брюгге і команді було достатньо виграти, щоб стати чемпіоном країни, але після 89-ї хвилини він пропустив три голи та програв 1:3.

Примітно, що за такого рахунку в матчі Юніон — Брюгге чемпіоном міг стати Генк, якби здобув перемогу над Антверпеном.

Антверпен востаннє ставав чемпіоном Бельгії у 1957 році.