Денис Гармаш відмовився від пропозиції Ігоря Суркіса про зниження зарплати до 10-15 тисяч доларів на місяць і тепер опинився поза першою командою.

Хавбек чекає на пропозиції від клубів, але не хоче продовжувати кар’єру в Казахстані у складі місцевого Ордабаси, за який грають ексдинамівці Артем Бєсєдін і Євген Макаренко. Про це повідомляє коментатор Володимир Звєров.

«Гармаш зараз тренується з Динамо U-19, але грати за основу точно не буде. Була інформація, що Гармаш має пропозицію з Казахстану від «Ордабаси», де грають Бесєдін і Макаренко. Наскільки я знаю, Гармаш туди їхати не хоче».

Звєров сказав, що футболіст має пропозицію з Угорщини і роздумує над цим.

«Він чекає кращої пропозиції. Зараз у Гармаша є пропозиція з Угорщини, але говорити про перехід поки що зарано. Поки що він думає», — сказав журналіст в авторській програмі «Звєров Про Футбол».