Новий президент Федерації біатлону України Іван Крулько поділився думкою про свого попередника Володимира Бриназака та розповів про цілі на новій посаді.

«По-перше, я вважаю, що з усіх федерацій зимових видів спорту біатлонна є найбільш успішною. І Володимир Михайлович доклався до цього, самовіддано протягом 24-х років працюючи на посаді президента.

Так, в нас були прекрасні успіхи, і нам потрібно намагатись їх підтримувати. Але якщо говорити про порівняння в спорті, то порівнювати можна спортсменів, тому що вони показують результати на трасі.

Наше ж завдання, як менеджерів, — організувати їм можливості. Щоб спортсмени могли працювати, тренуватись, і показувати те, на що вони здатні. З цієї точки зору проблем не буде – такі умови ми біатлоністам забезпечимо.

Крім того, своїм завданням я вбачаю розбудову інфраструктури біатлону. Потрібно збільшувати кількість точок, де діти могли б тренуватись. Адже зараз у нас є зміна поколінь – вона логічна. Але питання в тому – чи є в нас резерв, який може підхопити естафету у тієї ж олімпійської четвірки у жіночій команді?

Сказати, що ми маємо десять спортсменок, які рівноцінно змагаються за місце в основі, було б перебільшенням. Тому ми будемо працювати над тим, щоб забезпечити резерв, і якомога більш широкий», — заявив Крулько.