Чоловіча збірна України з біатлону назвала склад на другий етап Кубка світу, який відбудеться у Хохфільцені. Склад команди в ексклюзивному коментарі «Суспільне Спорт» повідомив головний тренер Юрай Санітра.

До складу чоловічої команди увійшли п’ять біатлоністів. Серед них не опинилося капітана збірної України Дмитра Підручного, який має проблеми з коліном.

«Його старт, думаю, нереальний», — сказав Санітра, додавши, що Підручний відправився з командою до Гохфільцена, але перебуває на обстеженні у місцевій клініці.

Крім Підручного, до складу збірної України не увійшов біатлоніст Денис Насико, який відправився на Кубок IBU. Замість нього Юрай Санітра довикликав Віталія Мандзина, який дебютує на рівні Кубка світу з біатлону.

Склад збірної України на другий етап Кубка світу

1. Артем Прима
2. Антон Дудченко
3. Богдан Цимбал
4. Тарас Лесюк
5. Віталій Мандзин

Санітра анонсував появу Віталія Мандзина ще перед стартом сезону. В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт тренер відзначав, що йому завадило потрапити до складу на етап у Контіолахті «відсутність очок».

Етап Кубка світу у Хохфільцені відбудеться з 8 до 11 грудня. У програмі етапу — спринти, гонки переслідування та естафети.