Збірна України з біатлону на останній гонці другого етапу Кубка світу в Хохфільцені буде представлена лише Антоном Дудченком. Ще один біатлоніст, Тарас Лесюк, гонку пропустить — про це він повідомив в ексклюзивному коментарі «Суспільне Спорт».

За підсумками спринту до персьюту відібралися лише Дудченко (38-е місце) та Лесюк, який фінішував 53-м. Відставання українського біатлоніста в спринті склало 2:57 хвилини.

Однак гонку переслідування Лесюк пропустить. Як пояснив сам біатлоніст, причиною цього став біль у горлі, який він відчув після естафетної гонки.

«Вчора після гонки почало боліти горло. Сьогодні зранку ще більше болить, тому краще зараз пропустити, щоб потім зміг у Франції вийти на старт», — сказав Лесюк.

Для Лесюка персьют у Хохфільцені мав стати вже другим у сезоні 2022/23. На першому етапі у Контіолахті український біатлоніст фінішував 40-м — другий найкращий результат у кар’єрі на рівні Кубка світу.

Гонка переслідування на Кубку світу у Хохфільцені відбудеться у неділю, 11 грудня (початок — о 15:15). Ця гонка закриватиме етапу другого етапу.