У суботу, 9 вересня, відбувся матч 5-го туру групи С відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 між національними командами України та Англії. Зустріч проходила на стадіоні «Тарчинськи» у Вроцлаві, Польща. Гра обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Георгі Кабаковим із Болгарії. Команди розійшлися миром – 1:1. «Чемпіонат» провів текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

На 26-й хвилині Україна вийшла вперед завдяки голу Олександра Зінченка. Англійці зуміли зрівняти рахунок ще до перерви — на 41-й хвилині відзначився захисник «трьох левів» Кайл Волкер.

Нагадаємо, у першому колі кваліфікації до Євро-2024 збірна Англії обіграла національну команду України з рахунком 2:0. Забитими м’ячами відзначилися Гаррі Кейн та Букайо Сака.

У турнірній таблиці групи C Англія продовжує посідати перше місце, набравши після п’яти ігор 13 очок. Україна йде на другому рядку, маючи в активі сім очок після чотирьох матчів.

УКРАЇНА — АНГЛІЯ Відео голу Зінченка (1-0):

Гол Вокера (1-1):