Російський боксер Артур Бетербієв, який виступає за Канаду, готовий допомогти можливому майбутньому супернику Олександра Усика. Боєць із країни-агресора відкрито підтримує британця, повідомляє 24 канал.

У 2023 році Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик можуть визначити абсолютного чемпіона світу у хевівейті. Артур Бетербієв ж уникає навіть відповіді про третій бій проти українського боксера.

Бетербієв: Я допоможу Тайсону Ф’юрі, якщо йому це буде потрібно

Російський боксер, який виступає під прапором Канади, спокійно собі їздить світом, уникаючи ще й санкцій проти спорту країни-агресора.

На запитання про третю зустріч на ринзі проти Усика, Бетербієв зімітував удар у повітря та заявив, що допоможе Ф’юрі, якщо тому знадобиться допомога у підготовці до поєдинку за абсолют.

«Якось я можу вдарити Усика по приколу. Просто за приколом. Типу ось так (імітує рух плечем, – прим. 24 каналу) Я допоможу Тайсону Ф’юрі, якщо йому це буде потрібно», – заявив Бетербієв.

Цікаво! У своїй кар’єрі Артур Бетербієв, який є прихильником Рамзана Кадирова, ще жодного разу не перемагав Усика. Вперше ці боксери зустрілись на ринзі на чемпіонаті світу-2011, а вдруге життя звело їх вже на Олімпіаді у 2012 році в Лондоні. Обидва поєдинки закінчувались однаково – 17:13, перемога Усика.