У австрійському Хохфільцені відбувся другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2022/23.

Програма змагань в Австрії включала шість стартів – три чоловічих і стільки ж жіночих. Останньою гонкою етапу став чоловічий персьют, за підсумками якого збірні зайняли проміжні місця в рейтингу Кубка націй з біатлону.

Нагадаємо, що від результатів у Кубку націй залежать квоти команд на майбутній сезон.

Кубок націй (чоловіки): залік після другого етапу сезону-2022/23

У чоловічому заліку Україна опустилася з дев’ятого місця на десяте. Після двох етапів наші хлопці набрали 1334 бали.

Від збірної Швейцарії, яка тепер йде дев’ятою, наша команда відстає на 45 балів.

На верхівці рейтингу без змін: Норвегія перша, другою йде Німеччина, а третє місце займає Франції.

Кубок націй (жінки): залік після другого етапу сезону-2022/23

Виступивши на етапі у Хохфільцені, українки не зуміли покращити позицію у Кубку націй – 15 місце при 1111 набраних балах. Від позиції у ТОП-10 нашу команду наразі відокремлюють 128 очок.

Лідерство в рейтингу утримує Швеція, на другому рядку Німеччина, а замикають ТОП-3 француженки, які посунули на четвертий рядок норвежок.