Суботню програму змагань на третьому етапі Кубка світу з біатлону сезону-2022/23 у французькому Ансі відкривала гонка переслідування серед чоловіків, у яку за результатами спринту відібралися троє українських біатлоністів – Артем Прима (18 стартовий номер), Антон Дудченко (28) та Богдан Цимбал (44).

Кращий результат серед «синьо-жовтих» показав Артем Прима, який безпомилково відпрацював на трьох із чотирьох вогневих рубежах і зайняв 10 місце. Зазначимо, що під час перегонів Артем піднімався навіть у ТОП-6.

Антон Дудченко, у якого не пійшла стрільба (5 промахів), опустився на три позиції і завершив гонку 31-им. А ось Богдан Цимбал навпаки покращив свій результат, фінішувавши 35-им.

Весь п’єдестал зайняли норвезькі біатлоністи: «золото» виборов Стурла Легрейд, «срібло» у Ветле Шостада Крістіансена, а «бронза» дісталася Йоханнесу Бьо.

Кубок світу сезону-2022/23. Третій етап. Ансі (Франція)