Суботня програма змагань на третьому етапі Кубка світу з біатлону сезону-2022/23 у французькому Ансі завершилася жіночим персьютом. Можливість стартувати в гонці переслідування за результатами спринту отримали три українські біатлоністки – Олена Білосюк (29 стартовий номер), Дар’я Блашко (54) та Анастасія Меркушина (57).

Анастасія Меркушина закрила всі мішені і показала найкращий результат серед наших дівчат – 35 місце. Дар’я Блашко та Олена Білосюк стріляли менш впевнено, завершивши гонку на 48 та 55 позиціях відповідно.

Першу перемогу в сезоні здобула шведська біатлоністка Ельвіра Еберґ. На другому місці представниця Італії Ліза Вітоцці, а на третій сходинці п’єдесталу розташувалася француженка Жулья Сімон.

Кубок світу сезону-2022/23. Третій етап. Ансі (Франція)