Дар’я Блашко у персьюті на етапі в Ансі була кращою за швидкістю серед українок, але зробила багато помилок на вогневих рубежах. Дар’я розповіла виданнию www.biathlon.com.ua, якою для неї видалася ця гонка.

— Сьогоднішня траса нагадувала скоріш ковзанку, як вдалося пройти її, як спрацювали лижі?

— Дуже велике випробування було сьогодні для всіх атлетів, але найбільші проблеми мали ті, хто їхав на лижах Fischer, для інших спортсменів таких проблем не було. Та траса все ж-таки незвичайна. Не так багато гонок у нас, коли траса, як бетон, і ти не можеш за неї навіть зачепитися. У мене лижі Rossignol, і таких проблем не було. Та на підйомах все ж-таки більше треба було штовхатися руками.

— Ви сьогодні були кращою серед українок за швидкістю та, на жаль, підвела стрільба, яка зазвичай є Вашим козирем. У чому справа?

— Так, сьогодні нарешті була перша гонка, коли я відчувала себе краще, і вдавалося працювати на підйомах. І все ж, це ще дуже далеко від того, чого чекаю. Щодо стрільби, звісно що хотіла добре відстрілятися, тане вдавалося. Я на останньому рубежі вже вицілювала, хотіла не схибити, та не вдалося, а чотири промахи, це дуже багато для такої гонки. Так прикро, особливо після спринту, де я досить швидко і точно відстрілялася. Не можу сказати, у чому справа, але на мою думку було недостатньо концентрації, саме з цим пов’язані промахи.

— До четвертого етапу досить велика перерва, як плануєте провести цей час?

— Зараз їду на чемпіонат України в Сянки. А потім… у мене лише один шлях зараз – на Поклюку. Не знаю, як це буде, чи буде можливість провести там між етапами час, але дуже сподіваюсь, що все буде добре.

— Вже близько новорічні свята, де будете зустрічати Новий рік?

— Мабуть у Поклюці, та може ще щось й зміниться. Ще не маю 100% плани на Новий рік.