Президент Міжнародної футбольної федерації (ФІФА) Джанні Інфантіно планує влаштувати справжню революцію у футболі. Він зазіхнув на реформування одного з найпопулярніших турнірів.

Чемпіонат світу з футболу будуть проводити частіше, ніж кожні чотири роки, повідомляють Новини.Live із посиланням на The Daily Mail.

Президент ФІФА Джанні Інфантіно був у захваті від проведення Катаром 22-го чемпіонату світу з футболу. Його порадував і прибуток ФІФА, і відвідуваність турніру. Ба більше, Інфантіно вважає, що організація чемпіонату світу у середині європейської зими виявилася переломним моментом. Турнір у Катарі нібито продемонстрував, що спорт може продовжувати зростати та бути прибутковим в умовах сучасної глобалізації.

Ініціатива президента ФІФА

Інфантіно має довгострокову мету щодо реорганізації світового футболу. Ця мета полягає в тому, щоб створити радикально новий турнірний цикл, у якому чемпіонат світу проходить кожні три роки, а в інші роки проводяться клубний чемпіонат світу та континентальні змагання.

Важливо відзначити, що такі зміни можливі лише після ЧС-2030, оскільки переговори про міжнародний футбольний календар на період із 2024 по 2030 рік вже практично завершено. Реакція міжнародної футбольної громадськості на ініціативу Джанні Інфантіно поки що не відома.

Нагадаємо, генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін різко розкритикував ФІФА та голову федерації Джанні Інфантіно, звинувативши їх у роботі на користь росії.