Дитячий тренер півзахисника збірної України та лондонського Арсенала Олександра Зінченка Сергій Борецький розповів, що в юному віці футболіст міг опинитися в київському Динамо.

За словами Бобрицького, що у Радомишлі, де народився Зінченко, було мало можливостей для прогресу, тож потрібно було шукати варіанти в інших містах, повідомляє tribuna.com.

«Якщо скажу, що очікував від Сашка такого прогресу, що він стане лідером збірної та гравцем АПЛ, це буде неправда. Бо ми ніколи не заглядаємо настільки далеко. Він був маленький, тож Динамо забракувало його за антропологією», — сказав Бобрицький.

Тренер додав, що після цього Зінченко перейшов у академію Шахтаря, яка стала його трампліном у великий футбол.

«Слава богу, підвернувся варіант в Іллічівську (Чорноморськ — прим. ред.). Мені сказали, що відкрилась академія на кшталт Шахтаря. Говорять мені: «Давай спробуємо повезти». А я відповідаю: «Ну давайте. Що там нам поїхати подивитися — це ж шанс для дитини».

Його взяли, він став основним, потім і в Шахтар все на прекрасно поздавав. Потроху все прийшло. Я постійно за ним спостерігав. Він доріс до юнацької Ліги чемпіонів, став капітаном команди. Вже видно було, якщо людина буде працювати так далі, то будуть хороші результати», — розповів Бобрицький.